Під час круглого столу організатори:
– оголосять, хто з 64 депутатів Дніпровської міської ради отримав позитивні та негативні оцінки за результатами своєї діяльності протягом другого року повноважень;
– наведуть основні тенденції реалізації повноважень депутатами Дніпровської міської ради у порівнянні з іншими міськими радами 7 обласних центрів;
– спільно з депутатами та експертами напрацюють шляхи розв’язання виявлених проблем реалізації місцевими депутатами своїх повноважень та виконання обов’язків.
Час: вівторок, 27 березня об 11:00
Місце: м. Дніпро, вул. Троїцька, 12А, готель Reikartz Дніпро
Спікери:
– Олексій Андреєв, Голова громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»
– Олексій Літвінов, виконавчий директор ГО «Інститут Громадської Експертизи».
До участі в круглому столі також запрошені депутати Дніпровської міської ради, представники департаменту забезпечення діяльності Дніпровської міської ради та Управління забезпечення депутатської діяльності, а також регіональні експерти.
Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 14 місцевих рад з 8 областей України. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У місті Дніпро за реалізацію ініціативи відповідає громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись:
На сайті організації
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»
В соціальній мережі Facebook
Контактна особа: Олексій Андреєв, тел. (066) 77-66-456, e-mail: dcecrp@i.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.