31 березня по 3 квітня 2015 року в місті Рівне відбувся навчальний візит «Стійкий розвиток територій. Співпраця неурядових організацій та органів місцевого самоврядування/ органів державної влади». В якому взяли участь представники громадський організацій України.Серед учасників візиту були і представники Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».
В перший день учасники мали змогу відвідати Центр сприяння бізнесу і поспілкуватися з її директором Сергієм Ващуком. Під час зустрічі говорили про організацію та її проекти. Сергій повідомив, що Центр відкритий в рамках проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» за фінансування ЄС та спрямовує свою діяльність на активізацію підприємців України, розвиток бізнесу, налагодження комунікації, реалізацію проектів в підтримку конкурентоспроможності нашої держави у напрямку підприємств.
Потім відбулася зустріч з молодіжною громадською організацією «Smart people». Ця громадська організація Рівненщини реалізовує соціальні проекти направлені на розвиток молоді. Презентував діяльність організації її президент Тарас Комаренко.
На другий день учасники мали змогу відвідати наступні організації:
Громадська організація «Екоклуб», керівник – Андрій Мартинюк. Це міська молодіжна громадська організація. Найбільше уваги приділяє екологічним винаходам, які можуть зробити життя українців не тільки більш здоровим та естетичним, а ще й економічним та цікавішим.
Громадська організація «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН», керівник Микола Орлов. ГО «Зеон» — аналітичний центр розвитку міста Здолбунів. Дана громадська організація зробила місцеву владу більш доступною для місцевого населення. Контроль, допомога, зміни, співпраця — цими речами керуються зеонівці та місцева влада.
«Волинський ресурсний центр», виконавчий директор Руслана Стасюк. Ця громадська організація, яка вже протягом майже 20 років працює над покращенням міста, області, країни: реалізує багато суспільно значимих проектів, активно та ефективно співпрацює з владою та допомагає розвиватись іншим «молодим» об’єднанням громадян.
В другий день стажування учасники відвідали і поспілкувалися з депутатом Рівненської обласної ради Сергієм Штурхецьким. Під час зустрічі говорили про розробку та втілення новітніх освітніх технологій як зразок місцевого розвитку на прикладі Національного університету «Острозька академія», а також про те, як здобути ресурси з місцевих джерел: практика й правила.
В третій день учасники відвідали такі організації:
«Комітет виборців України», керівник інформвідділу Святослав Дубов, юрист Ірина Шахідзе. Ця організація, що працює над правовим розвитком громадськості у різних напрямках, надає безкоштовну юридичну допомогу та підтримку. Слідкує за правильним проведенням чесних виборів.
Рівненське обласне представництво Громадської мережі «ОПОРА«, члени координаційної ради Андрій Токарський, Анатолій Бондарчук. Ця організація займається захистом прав людей через постійний діалог влади із громадою та проводить моніторинг органів місцевого самоврядування.
Молодіжна платформа «Яскраво», представник Олександр Огонь говорить, що їх організація робить посмішки рівнян такими ж яскравими, як і їхнє місто, реалізуючи соціальні, культурні та інші проекти.
В свою чергу представники Центру «Тамариск» провели майстер-клас «Створення мультиплікаційних роликів на соціально-значущі теми». В результаті з’явився короткий мультик «Червоні вітрила» .
В останній день стажування учасники знову завітали до «Волинський ресурсний центр» та поспілкувалися з усією прекрасною командою справжніх професіоналів.
Стажування завершилося цікавою екскурсією до Музею бурштину, адже Рівне — центр бурштиновидобування.