З 30 березня на базі Центру сучасної культури у Дніпрі (DCCC) працює тимчасовий соціальний хаб для внутрішньо переміщених осіб. Щодня, крім понеділка, всі охочі можуть працювати в коворкінгу, відвідувати воркшопи та тренінги, а діти — приєднуватись до творчих занять. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Центру.
Соціальний хаб — це декілька просторів, які розташувались у приміщенні DCCC: коворкінг, дитяча кімната, лекторій-майстерня, бібліотека та зона відпочинку. Всі, хто має потребу в тимчасовому місці для роботи, можуть приходити до коворкінгу — там є робочі зони та кілька комп’ютерів. Поряд — невелика бібліотека, де представлені книги українською та англійською мовами.
Щосуботи з 11:30 до 17:30 в хабі проходитимуть регулярні тренінги з надання домедичної допомоги. Волонтерська команда «Дніпро Такмед» на практиці покаже, як правильно надавати першу медичну допомогу та діяти під час обстрілів й руйнувань будівель. Групи на найближчі два тренінги набрано, але можна реєструватися, щоб приєднатися пізніше.
У дитячій кімнаті викладачі та викладачки проводитимуть мистецькі заняття. Діти від 6 до 13 років можуть долучитися до освітнього курсу «Артсвіт дітям», розвинути творчі навички та опанувати 6 видів мистецтва: живопис, графіка, перформанс, ліпка, інсталяція та колаж. До 6 років вхід можливий лише за присутності одного з батьків.
У лекторії-майстерні для підлітків будуть проходити лекції, кіноперегляди та воркшопи від експериментальної лабораторії Ksi Prostir. Зокрема, проводитимуться заняття зі створення писанок та витинанок, а також покази міжнародної анімації.
«Попри війну, постійні бомбардування, тимчасову окупацію деяких міст російським агресором та блокаду Маріуполя, ми розуміємо, що важливо продовжувати працювати та пристосовуватися до воєнних умов. Закликаємо всіх за можливості також не зупинятися і робити свій посильний внесок у майбутню перемогу, долучаючись до підтримки тих, кому зараз це особливо потрібно», — розповідає керівник DCCC Андрій Палаш.
Хаб працює щодня, крім понеділка, з 11:00 до 16:00.
Для внутрішньо переміщених осіб вхід вільний, для місцевих — free donation (всі кошти будуть перераховані на актуальні потреби медиків, ТрО та ЗСУ).
Деталі можна дізнатися за номером: +380 99 275 61 24.