26 квітня 2018 року в місті Підгородне в будівлі міського будинку культури відбулась ще одна діалогова зустріч.
У зустрічі прийняли участь: директор та працівники міського будинку культури, директор та працівники районної дитячої бібліотеки, представники Центру кобзарського мистецтва, директор місцевого краєзнавчого музею, представник Підгородненської міської ради, активна молодь міста, представники Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», керівник Новомосковської громадської організації «Від мрії до дії» Лариса Скрипченко та ін.
Зустріч відкрив Віталій Моргун — директор Підгородненського міського будинку культури ім. Т.Г. Шевченка, який розповів присутнім історію попередніх зустрічей та зазначив тему сьогоднішньої.
Після свого виступу Віталій Моргун передав слово фасилітаторам діалогів — Олені Скрягіній та Вікторії Преображенській, які розпочали зустріч зі знайомства учасників та короткого введення в тему сьогоднішньої зустрічі.
Олена Скрягіна розпочала зустріч з вправи «Картки емоцій» та запропонувала учасникам відповісти на наступні питання: з якими емоціями Ви пришли сьогодні на зустріч? Які емоції Ви сьогодні відчували?
Учасники прийняли дуже активну участь та багато говорили про свої емоції. Деяким учасникам було дуже не легко говорити перед усіма про свої емоції.
Наступним кроком учасникам зустрічі запропонували обговорити наступне питання: Що для Вас Культура? Які організації, що займаються питаннями культури в місті Підгородне, Ви знаєте?
Учасники зустрічі визначили аж 14 організацій, які, на їх думку, займаються питаннями культури в місті Підгородне. Що наштовхнуло на роздуми, то це як мінімум три сотні мешканців громади. Тому налагодження комунікацій між ними є дуже важливим, адже це дозволить розробити якісну стратегію розвитку культури в місті Підгородне.
З метою налагодження комунікацій між місцевими організаціями, які займаються культурою в місті Підгородне, Віталій Моргун запропонував щоб діалоговий майданчик став виїзним і наступну зустріч провести в приміщенні будинку дитячої творчості. І на наступній зустрічі щоб кожна організація презентувала свою діяльність, адже ми думаємо, що про нас всі все знають, а це не ТАК. З цим висновком всі учасники погодилися.
Результатом зустрічі стало загальне рішення:
- Кожна діалогова зустріч буде проходити в іншій інституції громади.
- На наступну зустріч всі організації, які працюють в сфері культури, підготують та представлять презентацію про свою діяльність.