Долучайся! Твоя присутність важлива!
Використання хутра вбитих тварин сьогодні – безглуздо, жорстоко та нераціонально!
29 листопада о 17:00 всі бажаючі збираються на Троїцкій площі біля НСК Олімпійський.
З собою обов’язково мати маску тварин, що знищуються при виробництві хутра.
(як зробити маску? тут – sites.google.com/a/morkva-club.org.ua/mclub/ak-zrobiti-masku)
У формі театралізованої траурної ходи активісти пройдуться по вулиці Горького, де вшанують мільйони тварин, котрі загинули і продовжують гинути тільки заради задоволення атавістичної та дикої людської потреби підкреслити свій статус за допомогою хутряної шуби. Фінальною точкою ходи буде будівля Міністерства аграрної політитики (вул.Хрещатик, 24), де закарпатські та київські перформери поділяться з нами своїми мистецькими проектами.
Мета акції – звільнити громадськість від хибних уявлень про хутряну індустрію та необхідність використання хутра сьогодні. Згідно з дослідженнями, виробництво одягу з хутра та шкіри є не лише індустрією смерті сотень мільйонів тварин щороку, воно також є вкрай неекологічним, шкодить здоров’ю людей і є економічно недоцільним – адже вигоду від виробництва хутра отримують передусім великі корпорації, для котрих виробництво хутра – лише одна зі статей прибутків. В той же час існує безліч альтернатив одягу з хутра, які не забирають жодного життя та за термічними, естетичними, економічними, екологічними характеристиками значно перевершують хутро та шкіру.
Під час акції будуть розповсюджуватися матеріали, що розкривають реалії хутряної індустрії та переваги використання альтернативних матеріалів.
Історія антихутряних протестів в Україні тут – sites.google.com/a/morkva-club.org.ua/mclub/novini-m-klub/istoriaantihutranihprotestivvukraieni
Подробиці. У ХХІ столітті людство все ще продовжує винищувати задля хутра та шкіри сотні мільйонів тварин щороку, абсолютно не маючи в цьому нагальної потреби. Хутро вже не є засобом для захисту від холоду, як за часів неандартальців, коли тварин вбивали заради власного виживання. Сьогодні хутро – це лише символ розкоші, а міфи про хутро як незмінний атрибут краси й престижу невтомно підтримуються рекламною індустрією, що спекулює всесильною Модою. Складається враження, що українське суспільство охоплене цими міфами більше за будь-яке інше.
Насправді ж усі аргументи на користь використання хутра легко спростовуються.Хутряна індустрія – це катастрофа для навколишнього середовища, це стимул деградації людської сутності: цвинтар убитих звірів в якості одягу не може зробити когось більш привабливим.
Наразі хутрова промисловість заборонена в наступних країнах Австрія, Велика Британія, Швейцарія, Хорватія. Відповідні законопроекти про заборону вирощення та продажу хутра внесені до парламентів Ізраїлю, ЕС, Фінляндії.
Учасники акції звертаються до громадськості з закликом подолати відчуження й усвідомити безглуздість і жорстокість використання хутра та шкіри в сучасному світі. Людина має перманентно прагнути до еволюції, й варварська традиція хутрової та шкіряної індустрії – ще одна перешкода на цьому шляху, про яку вже тисячоліттями кажуть великі мислителі та науковці.