05 травня 2017 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» громадські активісти грали в гру «Світ Громад». Майстрами гри були Олексій Літвінов і Віталій Моргун.

Віталій привітав учасників, представив регламент заходу, розповів про логістичні питання,  коротко розповів про гру та про майстерню для хабів-організацій громадянського суспільства на тему: «Ігрофікація на службі розвитку громад», яка відбулася 19-20.04.2017 року в місті Київ.

Віталій Моргун повідомив,  що саме на тому заході він разом з Олексієм Літвіновим отримали сертифікати та офіційно стали майстрами гри «Світ Громад».

Слово взяв Олексій Літвінов та повідомив учасникам, що гра світ Громад – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Це означає, що ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки усім гравцям разом.

Гра в м. Дніпро тривала більше 4 годин.  За сценарієм гравці повинні були побудувати аптеку та лікарню та зробити привабливим місто на 5+, щасливими всі учасники повинні бути в кінці гри не менше, ніж на 2+, а здоровими на 4+. Учасники гри перемогли та виконали поставлені завдання.

Віталія Серебрянськая прокоментувала: «Гра «Світ Громад» цікава, але досить складна. Спочатку я навіть не зрозуміла як можна застосувати її як інструмент розвитку. Тільки на третьому раунді стало зрозуміло, що ця гра покликана об’єднувати: члени громадських об’єднань чи невеликі групи людей в громаді. Перед гравцями стоїть спільна ціль, яка має бути досягнута всіма одночасно. На перепоні учасникам стає можливість діяти самостійно, заробляти та будувати бізнесові підприємства, важко не втриматись, через що вся громада може зазнати програшу. Ця гра дійсно вчить людей планувати і здійснювати спільні дії. Дякую за можливість спробувати себе у ролі учасника!»

Лариса Скрипченко поділилася такими враженнями про захід:  «Гра «Світ Громад»  під керівництвом Віталія Моргуна та Олексія Литвина, була дуже цікавою подією для мене. Я взагалі дуже люблю гри і вважаю, що досвід, навички і розуміння, які ми черпаємо в грі, набагато ефективніше будь-яких інших форм навчання. Гра принесла багато різних емоцій, багато інсайтів і розуміння напрямків та методів роботи громадських організацій. І дивно, що це розуміння приходить під час гри до всіх гравців. Дякуємо!».

Захід проводився за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С.Мотта.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.