28 квітня  2020 р. активісти громадських організацій України  та слухачі «Школи інформування та комунікацій» взяли участь в інтерактивному вебінарі  «Внутрішня платформа стійкості: як підтримати себе, щоб бути у змозі підтримати інших?». Бажаючих взяти участь було більше 45 осіб, тому Центр «Тамариск» запланував ще один такий вебінар на 5 травня.

Під час карантину українці опинилися в умовах, з якими ніколи не стикалися раніше. Тому лідери громадянського суспільства мають підтримувати людей, допомагати їм та долати шлях разом. Але для цього  їм потрібні знання, навички, інструменти .

Тренер, коуч, фасилітатор Наталія Стаднічук  організувала простір, де за дві години учасники змогли знайти власні відповіді на ті виклики, що встають перед ними:

  • Як виходити зі станів суму, тривоги та безпорадності, спираючись на власний внутрішній ресурс?
  • Як керувати фокусом уваги, щоб ваші дії давали більший ефект?
  • Як за допомогою простих, доступних кожному способів підтримувати себе у ресурсному стані?

Груповий коучинг  за допомогою onlіne платформи ZOOM показав, що можна працювати плідно,  якщо використовувати коучингові компетенції.

Відгуки учасників вебінару:

  • «Тема дуже корисна та на часі. Пошук варіантів, щоб підтримати себе та інших надихнув мене на нові ідеї. Також була корисна робота з колегами в малих групах. Буду рекомендувати цей вебінар нашим активістам.»
  • «Я рекомендую взагалі усім відвідувати вебінари під час карантину. Люди знаходяться в ізоляції, а вебінари з живим спілкуванням, та ще з однодумцями, дуже важливо. Багато хто вважає, що коучинг, це балачки з подругою, мов побалакали і все стало краще, але ж це не так. Вебінар наочно показав дію коучингових компетенцій, результат яких був насправді дієвим.»
  • «Важливо усім відповідати на питання: що «так» в твоєму житті сьогодні? На що ти можеш впливати зараз? Як що це проговорить кожен, стане менше агресії в спілкуванні, більше порозуміння. А ще вебінар дав змогу відчути, що ми не один на один зі своїми проблемами, та що «платформа стійкості» є у кожного з нас. Дякую.»

Наступний вебінар для представників громадських і благодійних організацій «Внутрішня платформа стійкості: як підтримати себе, щоб бути у змозі підтримати інших?» відбудеться 5 травня 2020 р., 16:00 – 18:00.

Захід проводився Центром «Тамариск» за підтримки фонду ім. Ч. С. Мотта.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.