1. Загальні положення.
1.1. Данна політика конфіденційності є офіційним документом Громадської організації “Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” (Далі – Адміністрація Сайту), що визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних та юридичних осіб (далі – Користувачів), що використовують послуги веб сайту http://tamarisk.org.ua (включаючи його піддомени) і супутні послуги (далі – Послуги).
1.2. Використання веб-сайту, і його послуг, описаних в цьому документі, а також супутніх продуктів, регламентується даною політикою конфіденційності (далі – “Політика Конфіденційності”).
1.3. Метою цієї політики конфіденційності є забезпечення належного захисту інформації про користувачів, в тому числі їх персональних даних від несанкціонованого доступу і розголошення.
1.4. Відносини, пов’язані зі збором, зберіганням, розповсюдженням і захистом інформації про користувачів сайту, регулюються цими правилами, іншими офіційними документами Адміністрації сайту і чинним законодавством України.
1.5. Чинна редакція правил, що є публічним документом, доступна будь-якому користувачеві мережі інтернет при переході по посиланню http://tamarisk.org.ua/
1.6. Адміністрація сайту має право вносити зміни в цей документ.
Всі персональні дані обробляються відповідно до чинної на момент їх збору політикою конфіденційності.
У разі значних змін політики конфіденційності, Адміністрація не може використовувати ваші персональні дані таким чином, який буде суперечити політиці конфіденційності, що діяла на момент їх збору, без дозволу користувача.
1.7. Продовжуючи використовувати веб сайт http://tamarisk.org.ua та/ або супутні послуги, ви погоджуєтеся з цією політикою конфіденційності.
1.8. У разі незгоди користувача з умов цієї політики використання сайту і його сервісів повинно бути негайно припинено.
1.9. При виникненні будь-яких питань, що стосуються політики конфіденційності користувач може звернутися, до адміністрації сайту по електронній пошті tamarisk.org.ua@gmail.com.

2. Персональні дані.
2.1. Розміщуючи персональні, інші дані і відомості на ресурсі http://tamarisk.org.ua, Користувач дає згоду на те, що Адміністрація сайту http://tamarisk.org.ua (та/або її уповноважені представники) отримуватимуть, збирати, систематизувати, зберігати, уточнювати (оновлювати, змінювати), використовувати та іншим чином обробляти (в тому числі в електронному вигляді) персональні дані Користувача з метою виконання Політики конфіденційності.
2.2. Користувач погоджується на передачу третім особам персональних та інших даних, в тому числі для цілей їх обробки, для забезпечення функціонування ресурсу http://tamarisk.org.ua, реалізації партнерських та інших програм, за умови забезпечення http://tamarisk.org.ua щодо переданих даних режиму, аналогічного режиму, який існує на Ресурсі.
2.3. Мета обробки персональних даних Користувача полягає в наданні останньому послуг і надання можливості використання ресурсів http://tamarisk.org.ua, проведенні інформаційних кампаній, надання таргетированной реклами, проведення статистичних досліджень і аналізу отриманих статистичних даних, здійсненні інших дій, описаних в Політиці.
2.4. Обробка персональних даних Користувача здійснюється в термін з моменту реєстрації Користувача і до моменту видалення його облікового запису. Видалення облікового запису проводиться за письмовою заявою Користувача і автоматично тягне вилучення даних Користувача.
2.5. Користувач дає згоду на те, що http://tamarisk.org.ua буде направляти на адресу Користувача кореспонденцію на вказану ним адресу електронної пошти і смс сповіщення на вказаний Користувачем номер телефону інформацію про проведені http://tamarisk.org.ua і його партнерами рекламних акціях і іншу інформацію.
2.5.1. Користувач має право відмовитися від послуг Адміністрації сайту, зазначених в п. 2.5. політики, шляхом подання відповідного повідомлення на адресу tamarisk.org.ua@gmail.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.