В грудні 2019 року в Черкаської ОТГ нарешті відбулися вибори в місцеву владу.  Нещодавно обрані депутати активно включилися в роботу.

Громада запрошує мешканців міста активно долучатися та збирає думки щодо майбутніх планів економічного та соціального розвитку.

В силу деяких історичних причин громада ще рік не має власного бюджету, тому може розраховувати тільки на волонтерів-експертів, та міжнародні проекти.

Саме таки можливості обговорювали на зустрічі 26 лютого Голова ОТГ Таран Юрій Васильович, Голова Виконавчого комітету Ніколюкін Павло Вікторовіч та заступник Голови виконавчого комітету Гарник Олександр Олександрович з представниками громадських організацій.  Зі сторони громадськості були присутні Логвін Сергій (заступник керівника Дніпропетровського обласного товариства німців «Відергебурт» ), Пустовіт Тетяна (координатор Громадської організації “Від мрії до дії”), Скрипченко Лариса (менеджер з комунікацій Центру громадських та культурних ініціатив “Тамариск”).

Сергій Логвин запропонував долучитися до програми партнерства з організацією “«Відергебурт», створювати спільні проекти та залучати додаткові ресурси. Скрипченко Лариса запропонувала навчання проектної діяльності активістів  Черкаської ОТГ та всебічну підтримку центру “Тамариск” в роботі з громадою.  Тетяна Пустовіт відмітила користь проекту, якій впроваджувався в  Черкаському ОТГ півтори роки тому та мав на меті створення громадського проекту статуту ОТГ. “Все це виявилося дуже корисним зараз”, зазначила місцева мешканка Тетяна Пустовіт.

Надалі планується підписання меморандуму про співпрацю з Дніпропетровським обласним товариством німців «Відергебурт», та створення спільних проектів на користь мешканців громади.

Leave a Reply

Your email address will not be published.