Об’єднуючи зусилля, досягаємо результатів: благодійна вистава «Метелики вільні» за Леонардом Гершом львівського незалежного театру « Domus Teatro»

26 червня 2018 р. у м. Дніпро в театрі одного актора «Крик» відбулась благодійна вистава «Метелики вільні»  за Леонардом Гершом у постановці львівського незалежного театр «Domus Teatro». Цей театр створили переселенці з Криму, Донбасу та  львівські актори.

Захід став можливий завдяки підтримки та організації Центру «Тамариск» і Дніпровської міської організації політичної партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Вступне слово сказали, Тетяна Карельська, директорка Центру «Тамариск» та Юліан Кургузов, керівник дніпровського осередку «Громадянської позиції».

Тетяна Карельська  зазначила важливість взаємодії та кооперації у громадському та політичному секторах, щоб досягати результатів. Юліан Кургузов підкреслив у своєму виступі важливість реалізації конституційного виборчого права переселенців: «Сьогодні порушили конституційні права частини громадян, завтра – усіх».

Вистава мала великий успіх, оскільки піднімала важливі глибинні питання: конфлікт батьків і дітей, питання вибору та кохання, відношення суспільства до людей з інвалідністю та людські глибинні переживання.

По завершенні вистави глядачі кілька хвилин аплодували стоячи. А потім актори разом з глядачами довгий час розмовляли про виставу, її зміст та відкритий фінал, де кожен міг домалювати завершення історії головного героя.

 

Комментарии:

Leave A Response

* Denotes Required Field